?

Log in

No account? Create an account

romantic_jerk's Journal

“Pozostań nienasycony. Pozostań nierozsądny.”Stewart Brand

Name:
romantic_jerk
Birthdate:
31 August 1983
Location:
External Services:
  • romantic_jerk@livejournal.com
Schools:
Jeśli próbowałoby się określić go w kilku zdaniach,to nie wiadomo od czego tak naprawdę zacząć. Człowiek skrajności, o dużym spektrum zainteresowań. Już sama nazwa jego nicka wskazuje że ma dwie natury: romantyka i skurwiela. Trenował kilka dyscyplin sportowych (najdłużej piłkę ręczną),interesuje się żaglami,pieszymi i rowerowymi podróżami. Do tej pory mieszkał w czterech miastach, w tym w dwóch w Anglii. Interesował się poezją,literaturą,teatrem i pantomimą. Obecnie jego wielką pasją jest kamera Jego mottem życiowym jest: „Enjoy your life”

Z kobietami nigdy nie miał większego problemu,choć po kilkuletnim toksycznym związku stracił wiarę w siebie i poczucie swojej wartości. To był moment w którym zainteresował się tematyką uwodzenia i aktywnie zaczął testować różne style i podejścia do tego tematu. To były początki społeczności uwodzicieli w Polsce i już w 2004 roku zaczął udzielać się na pierwszym forum jakie powstało.

Przez te kilka lat aktywności mimo samotnego stylu uwodzenia,poznał wielu ciekawych ludzi ze społeczności uwodzicieli m.in.: Solida. Adepta, Adventurera, Sinnera, TM Merlina, Ranisza, Nargela, Mateusza Grzesiaka, Sexiboya, Feniksa, Tomka Marca, Collorado. i wielu innych Współpracował początkowo z Equilibre i KC, utrzymując dobre kontakty z WL,a w późniejszym czasie z Sinnerem przy tworzeniu polskiej wersji RMSU (wyjazd do Anglii sprawił że uczestniczył tylko w początkowym etapie przy aktywnym tworzeniu forum). Pobyt w Anglii,był kolejnym ciekawym doświadczeniem,gdzie pracował nad uniwersalnym i prostym stylem uwodzenia opartym w dużej mierze na komunikacji niewerbalnej,oraz eskalacji seksualnej za pomocą energii oraz komfortu. Powrót z Anglii i zamieszkanie na nowo we Wrocławiu (rodzinne miasto) po 6io letnim wyjeździe z rodzinnych stron był nowym i świeżym doświadczeniem.Ostatnim ciekawym doświadczeniem,które miało miejsce w jego życiu w dziedzinie PUA było szkolenia Mateusza Grzesiaka przy PUA Polska,gdzie gościnnie wystąpił jako trener praktyczny od „gry” dziennej i klubowej. W międzyczasie pojawił się pomysł podzielenia się swoimi wieloletnimi doświadczeniami podczas spotkania z Collorado i zawiązaniu przyjaźni między nimi. Do projektu dołączył Fred,jako bardzo młody trener,ale pełen entuzjazmu i z bardzo bogatym jak na swój wiek doświadczeniem. Nie sposób przy nim się nudzić lub być w złym nastroju. Razem z Fredem od kilku miesięcy są na ścieżce rozwoju duchowego, wspólnie pracowali jako wolontariusze w ośrodku rozwoju osobistego i duchowego w Nowym Kawkowie o nazwie "Tu i Teraz", gdzie poszerzali swoją świadomość i korzystali z ogromnej wiedzy i biblioteki. Kolejnym ciekawą pasją w jego życiu stały się podróże autostopem po Polsce i gościnne szkolenia w różnych miastach,które prowadzi jako doświadczony trener, a jednocześnie entuzjasta życia. Jest jedną z nielicznych PUA, którzy łączą duchowość z uwodzeniem i czerpią inspirację z nauk wschodu w tym z Tantry.

Każdy dzień jest nowym wyzwaniem i doświadczeniem i przynosi, kolejne nowe pomysły na życie i świeże spojrzenie na świat

Statistics